Horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Horses

Horses and everything about them
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мойто си конче- Мерседес <3

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ava

Ava


Брой мнения : 4
Join date : 23.09.2011

Мойто си конче- Мерседес <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Мойто си конче- Мерседес <3   Мойто си конче- Мерседес <3 Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 11:03 pm

Мерседес е първия кон които си е изцяло мои. Имам я от една година и я обичам безумно много. Тороубред е на 6 години, висока е 16.4 hh и преди да я взема се е състезавала на дерби в кипър. С добро родословие е- брат и Шадоw се е състезавал на прескок за руския национален отбор, а съм яздила и все още яzда де, другият и брат Lord, с които сме скачали 1.45.
В началото като я зех беше доста страхлива, но вече ми има пълно доверие. Беше и малко дивичка като секи бивш състезателен кон, но кон без характер и няколко хубави к1ча не е кон.
За сега най-високо е скочила 1.30 на единично препядствие, а на пълен кръг на състезание от 16 препядствия скача максимум метър за сега. На обездка може фигури от средна трудност, още не съм я пускала на X- кънтри, но с темповете с които напредва и тва ще стане в най-скоро време. Имаме 1во, 2ро и две 4-ти места от кипър 5-то от Ирландия и 2-ро и 7-мо на сучетано прескок+ обездка от Уелс. Още не е идвала в БГ, но декември ще си я взема тук. Адски мн ми липсва в момента, но знам че е в добри ръце. Ест да я видя ще е най-добрия коледен подарък.

Мого е чувствителна към крака и в устата и за тва ми е мн удобна за обездката, въпреки че определено прескока и е силната страна.
И край за техническата част :Д. Най-много обича ябълки и диня, въпреки че и отне доста време да привикне към почерпките, понеже състезателните коне не получават такива "глезотийки". Винаги като я четкам си слага главата на рамото ми и когато тва стане сякаш няма други същества на земята, само аз и тя. Когато я извеждам да я оседлая или за каквото и да било не и слагам углавник понеже сама си ходи след мен.
Да не говорим колко е умна и как разбира всичко което и се говори, това е основната причина да се влюба в нея. Точно преди да взема я показах на майка ми и мама я пита: и какво сега ти ли ще си нашя кон? и Мерседес почна да кима, а няколко минути по-късно и казах че мн си я обичам при което тя се опря на рамото ми в същата секунда... оттогава си имаме мн силна връзка. често и говоря особено ако не сме на манеж ми някъде из планините, защото това много я успокоява; както и всички коне де :Д
От както се помня имам маня по коне и обичам тези създания повече отколкото мога да опиша с думи. Много бази съм сменила в много държави и всеки един кон или пони са оставили отпечатък в сърцето ми , но това което изпитвам към Мерседес, знаеки Че си е моя е най-силното и най-чистото чувство което някога съм преживявала! Тя е липсващата част от мен.
Върнете се в началото Go down
horses_are_beauty
Admin
Admin
horses_are_beauty


Брой мнения : 357
Join date : 11.03.2008
Age : 28
Местожителство : София, Drujba City

Мойто си конче- Мерседес <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто си конче- Мерседес <3   Мойто си конче- Мерседес <3 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 5:46 pm

Олеее I love you I love you
Мерседес коня на аватара ти ли е?
Звучи като страхотна кобила, мога единствено да ви пожелая всичко най-най-хубаво, успех и само нагоре!
Върнете се в началото Go down
http://www.my-life-horses.bulgarianforum.net
Ava

Ava


Брой мнения : 4
Join date : 23.09.2011

Мойто си конче- Мерседес <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто си конче- Мерседес <3   Мойто си конче- Мерседес <3 Icon_minitimeПет Дек 23, 2011 11:14 am

дам тя ми е на профилната снимка Smile ms мн за пожеланята Razz
Върнете се в началото Go down
...Horse Girl*
Admin
Admin
...Horse Girl*


Брой мнения : 196
Join date : 16.07.2010
Age : 24
Местожителство : Добрич

Мойто си конче- Мерседес <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто си конче- Мерседес <3   Мойто си конче- Мерседес <3 Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 6:01 pm

Уау, много е красива! Дано постигнете големи успехи и в обездката и в прескачането на препятствия!
Върнете се в началото Go down
https://my-life-horses.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Мойто си конче- Мерседес <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто си конче- Мерседес <3   Мойто си конче- Мерседес <3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мойто си конче- Мерседес <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Horses :: Horses :: Моят кон-
Идете на: