Horses

Horses and everything about them

ИндексPortalГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Конете от нашата конюшня.

Go down 
АвторСъобщение
...Horse Girl*
Admin
Admin

Брой мнения : 196
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Конете от нашата конюшня.   Пон Авг 30, 2010 7:54 pm

Тук ще опиша конете от нашата конюшня. Те не са много.

Един от нашите коне е Боян(аз му викам Боби или Боянчо Very Happy ), той е учебният ни кон. Попринцип е учебен, но е голям калпазанин, защото когато е слънчево той спира под дървото над мънежа на сянка, а и малко е мързелив и затова мисля, че не е много за учебен кон, но аз пак си го обичкам! Когато искарме стадото на паша той е най-главният и го води. И понякога малкят ни Звезденчо му трака със зъби защото го е страх, че ще охапе. Very Happy Той е "Источно Български кон" и е тъмно алест. Ето и една от снимките:

На тази снимка Боби (коня) е много сладък!

======================================================

Един от нашите красавци е новороденото ни конче Звезден Дъжд на кратко Звезден. Майка му се кзва Дарма, но за нея малко по-късно. Зевс е баща му, но той не е от нашите коне. Нашият красавец Звезден е много миличък и сладичък. I love you Така, че когато идвате към Варна се отбийте при нас докато е малък обаче! Very Happy Той е истински красавец и ако го видите ще разберете що значи "любов от пръв поглед"! Very Happy Името дойде от там, че нали трябва да има една буква от името на бащата и майката и от там "Звезден Дъжд", баша му Зевс и Майка му Дарма. Друга причина, че има звездичка на челото и когато се роди валеше дъжд. Така, че името му има голяо родословие! Ето и две негови снимки:

========================================================

Дарма е най-високият ни кон, тя е раждала два пъти. Първото и конче е моята любимка Дейзи и Звезден второто, Много е дружелюбна и добра. Тя е "Источно Български кон" кафеникаво алест цвят и е много красива! Аз нямам много да разказвам за нея така, че спирам и давам нейни снимки.

========================================================

Дойде ред и на моята фаворитка... Дейзи! Тя е първото дете на Дарма обаче не съм сигурна дали Зевс беше пак нейн баща scratch Тя е една от най-красивите ни коне и е на една годинка I love you Тя също е алест цвят, но светло алест. Има много добър характер и е много дружелюбна! Ето и една снимка с учителката ни по езда:

=======================================================

Пипи е пони и е красавицата в стадото ни от понита. Тя е бяло оранжева и е най ниското пони. Тя е "Шотландско пони" и е много добричка както казвам за всичките коне. Laughing Исползвваме я за по-малки деца да я яздят. Те всичките ни понита са учебни, но тя е за най-малките. Ето снимка:

Лини е най-възрастната не само сред понитата, но и сред всичките ни коне. Тя е майка на Бамби. Тя е "Шотландско пони" като другите. Също е и най-любопитното ни пони постоянно наднича над вратата на конюшнята като тук:

Тук е с Пипи:

И най-накрая... Бамби! Най-малкото пони. То не е много любопитно, но е много добричко и дружелюбно. То е момиченце, но сина на учителката я е кръстил така и честно казано много и утива. На нея нямам много снимки, но ето две:

Тук като беше малка:

Admin
Admin

Брой мнения : 357
Местожителство : София, Drujba City

ПисанеЗаглавие: Re: Конете от нашата конюшня.   Чет Сеп 09, 2010 8:56 pm

Всичките са страшно красиви! Направо благородно ти завиждам! А ти кой от всичките коне яздиш? Rolling Eyes

Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Конете от нашата конюшня.   Пет Сеп 10, 2010 11:47 pm

Ами аз ден след като качих това разбрах, че само Боян и понитата са наши, а другите са на пансьон, но все пак те остават при нас за разлика пт Звезденчо който на 6 месеца заминава! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Все пак аз яздя Боян. Smile

Admin
Admin

Брой мнения : 357
Местожителство : София, Drujba City

ПисанеЗаглавие: Re: Конете от нашата конюшня.   Нед Сеп 12, 2010 11:04 am

Винаги ми е било много гадно като конете заминават... А при нас това си беше практика, защото работихме най-вече с търговска цел, но въпреки всичко винаги ми ставаше гадно като ги откарваха... Може и да заминаваха далеч от очите ми, но въпреки това, помня всеки един от тях, защото всеки беше уникален и много лесно ти заобичвах, колкото и непослушни или диви да бяха...
А ти от кога яздиш?

Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Конете от нашата конюшня.   Пон Сеп 13, 2010 12:23 pm

Права си! Имаме само още до декември и... Сбогом! Конете стават като част от семйството и е супер гадно да приемем факта, че едва ли ще ги видим вече!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad За съжеление трябва да се примирим! Иначе яздя от 2 години.

ПисанеЗаглавие: Re: Конете от нашата конюшня.   

Върнете се в началото Go down

Конете от нашата конюшня.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Horses :: Horses :: Моят кон-
Идете на: